Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Tekin Dundar Çubuklu Mahallesinde Vatandaşlarımızla Bir Araya Gelerek Talep ve Sorunlarını Dinledi
Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Tekin Dundar Çubuklu Mahallesinde Vatandaşlarımızla bir araya geldi. Mahalle Muhtarımız Erdal Karakoç’un evinde vatandaşlarımızla sohbet eden Kaymakamımız Tekin Dundar, devletimizin vatandaşın refah ve huzuru için gece gündüz çalıştığını belirtti. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Tekin Dundar, ‘’ Devlet olarak her zaman vatandaşımızın yanındayız.  Sorunlarınızı çözmek için buradayız. Çubuklu Barajı ve Mahallemizin sorunları için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Daha müreffeh ve güzel günler göreceğiz inşallah, yeter ki asırlardır süren kardeşliğimizi bozmaya çalışan karanlık odaklara fırsat vermeyelim’’ dedi.
 Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Tekin Dundar, beraberindeki İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Serkan Koç, Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Abdurrahman Çınarağaç ile son olarak Çubuklu Mahallesindeki Galatasaray İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti. 850 öğrencisi bulunan okulun idarecileri tarafından karşılanan Tekin Dundar ve beraberindekiler, ilk olarak 1/C sınıfında okuyan minik öğrenciler buluştu. Öğrencilere oyuncaklar dağıtan Dundar, onlarla bir süre aynı sırada oturarak ders dinledi. Miniklerle sohbet de eden Dundar, daha sonra Öğretmenlerle bir araya geldi.
  Öğretmenlerin sorun ve taleplerini dinleyen Tekin Dundar, “Çaldıran, zor kış şartlarının yaşandığı şirin bir ilçemizdir. Siz öğretmenlerimiz, geleceğimiz olan çocuklarımızı yetiştiriyorsunuz. Devlet olarak her zaman sizin yanınızdayız. Sorunlarınızı çözmek için buradayız. Sizin kapınızın bize açık olduğu gibi, bizim de kapımız en değerli varlıklarımız olan öğretmenlerimize açıktır” dedi.
  Öğretmen ve öğrenciler ise, ziyaretten ötürü memnun olduklarını dile getirerek Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Tekin Dundar’a teşekkür etti.