Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, çarşı merkezinde esnafımızı ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
  Kaymakamımız, Vanyolu Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret etti. Esnaflarla bir süre sohbet ederek sorunlarını dinledikten sonra, ilçedeki sorunlarla ilgili  fikir alışverişinde bulundu. Ziyaretinin ardından açıklamalarda bulunan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Tekin Dundar, sık sık esnaf ziyaretinde bulunduğunu hatırlattı. Esnafın ve halkın arasında olduğunu dile getiren kaymakamımız, kendisinin de halkın bir parçası olduğunu kaydetti. Kaymakamımız, “Devlet halkıyla vardır. Bizler, halkımızın yanındayız. Birebir ziyarette bulunarak, sorunlarını dinliyorum. Halkımızın ilçemizle ilgili önerilerini de değerlendiriyoruz. Amacımız, halkımıza her şeyin en iyisini sunarak, yanlarında olduğumuzu bilmelerini sağlamaktır. Bu tür ziyaretlerimiz aralıksız devam edecek. Halkımızın kapısı bizlere açık olduğu gibi, bizim de halkımıza kapımız hep açıktır, açık kalacaktır” dedi.
 
Kaymakamımızın ziyaretlerinden mutlu olduklarını belirten esnafımız, '' Kaymakam Bey akrabamız veya kapı komşumuz gibi artık, kendileri sürekli aramızda. En ufak bir sıkıntımızı dahi rahatlıkla kendilerine anlatabiliyoruz. Devletimizin tüm imkanları bize seferber edilmiş durumda, gerek Kaymakamlık gerekese belediye hizmetleri en üst seviyede. İlçe esnafı olarak kendilerine teşekkür ediyoruz.'' dedi